در باره ی – در حدود فیلمبرداری از اینکه در

در باره ی – در حدود: فیلمبرداری از اینکه در اینستاگرام هواداران هواداران بازیگران تصویری ارتباط سریال ستاره خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی وزارت نیرو جهت حل تنش آبی دست به کار شد

جدیدترین صحبت‌های وزیر نیرو حکایت از این دارد که تصمیم‌های تازه این وزارتخانه جهت حل بحران آب وارد فاز اجرایی شده است و در همین مورد جهت تمامی شهرهای دارای تنش

وزارت نیرو جهت حل تنش آبی دست به کار شد

وزارت نیرو جهت حل تنش آبی دست به کار شد

عبارات مهم : استانی

جدیدترین صحبت های وزیر نیرو حکایت از این دارد که تصمیم های تازه این وزارتخانه جهت حل بحران آب وارد فاز اجرایی شده است و در همین مورد جهت تمامی شهرهای دارای تنش آبی برنامه ریزی در دست اقدام است و قرار شده است سند آمایش آب محور استانی نیز تدوین شود و در آن اطلاعات دقیق هر کدام از شهرها و استان ها مورد ارزیابی قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا، در جلسه اخیر سران قوا عنوان آمایش آب محور مورد تاکید رییس مجلس شورای اسلامی قرار گرفته و قرار شد تا بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و با کمک کارگروه ملی سازگاری با کم آبی در هر استان و بعد از آن در ارتباط با حوضه های آبریز با بهره گیری از همکاری نیروهای تخصصی استان ها و نظارت نمایندگان و دستگاه های اجرایی هر منطقه طرح آمایش آب محور استانی تهیه شود.

وزارت نیرو جهت حل تنش آبی دست به کار شد

در این بین نیز وزارت نیرو صراحتا اعلام کرده جهت تک تک شهرهای دارای تنش آبی برنامه دارد و طرح های مدون را بر اساس برنامه ارائه شده است به مجلس جهت سال های پیش رو مشخص کرده هست. در همین زمینه رضا اردکانیان وزیر نیرو اظهار کرد: دوشنبه هفته پیش در شورای عالی آب با حضور معاون اول مدیر جمهوری گزارش تفصیلی در مورد اوضاع استان ها ارائه شد که به توصیه جهانگیری قرار شد اوضاع هر کدام از شهرهای دارای تنش آبی مورد بررسی قرار بگیرد و این عنوان نیز در دستور کار هیات وزیران قرار گرفت.

به گفته وی به طور مثال در شهری همچون بندرعباس که کم کردن محسوس بارندگی ها امسال این بخش باعث شده است تا سد مهم استقلال این منطقه تنها ۱۲ درصد حجم آب ذخیره شده است دارد، تاکید ما روی استفاده از آب شیرین کن ها خواهد بود تا هر چه سریعتر بتوانیم طرح های مرتبط به این استان را وارد مدار کنیم و با حفر چند حلقه چاه تازه پرسشها مربوط به این منطقه را مدیریت کنیم.

جدیدترین صحبت‌های وزیر نیرو حکایت از این دارد که تصمیم‌های تازه این وزارتخانه جهت حل بحران آب وارد فاز اجرایی شده است و در همین مورد جهت تمامی شهرهای دارای تنش

اردکانیان افزود: بوشهر در سال آبی جاری با کم کردن ۶۲ درصدی بارش ها روبه رو است که امسال درصدد کم کردن ۳۰ درصدی آب مصرفی فضای سبز منطقه از شبکه آبرسانی استان هستیم.

برنامه های فعلی وزیر نیرو نشان می دهد که در نهایت بعد از گذشت مدت زمانی طولانی این وزارتخانه کار خود را به طور جدی تری شروع کرده، گرچه انتظار می رفت که استارت چنین فعالیت هایی سریعتر زده می شد ولی در حال حاضر نیز امیدی جهت برطرف چالش های فعلی تنش آبی به وجود آمده است.

واژه های کلیدی: استانی | برنامه | شهرهای | برنامه ریزی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz