در باره ی – در حدود فیلمبرداری از اینکه در

در باره ی – در حدود: فیلمبرداری از اینکه در اینستاگرام هواداران هواداران بازیگران تصویری ارتباط سریال ستاره خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (558)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (558)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (558)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

روزی که گذشت، روز 20 اکتبر بود که به روز جهانی کوروش کبیر معروف هست. یک سوژه عالی و از دست ندادنی جهت صورت هایِ علاقه وطن که به قدرت تاریخی خود افتخار کنند و اینستاگرام را به پاسارگاد تبدیل کنند. در بین پست های مربوط به مقبره کوروش و سایر تصویر های مرتبط، پیدا کردن تصویر های معمولی کار مشکل بود که نهایت تلاشمان را در این مورد به کار گرفته ایم.

آناهیتا همتی با این تصویر قدیمی به همراه یکی از عزیزان در پاسارگاد، به استقبال این روز رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (558)

میلاد کی مرام قهرمان شدن همشهری اش آویشن باقری را در مسابقه های کاراته جهانی تبریک گفت.

خداحافظی ارسلان قاسمی با شهر همدان که جهت بازی در پروژه “آهوی پیشونی سفید 2” مدتی در آن جا حضور داشت. ارسلان در دوره کوتاه حضورش در این فیلم توانست کاراکتری ماندگار خلق کند و امیدواریم بتواند کینگ کونگ را به حاشیه براند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

روز خوب الناز حبیبی که با این سلفی آن را با شما به شاره (!) گذاشته است.

علی زند وکیلی که شمایلش چیزی از سرباز های هخامنشی کم ندارد، تصویری از خود در کنار مقبره کوروش به اشتراک گذاشت. البته تصویر مربوط به هفتم آبان امسال نیست، چون کسی را راه نداده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (558)

شاهرخ استخری و دخترش پناه، آماده جهت حضور در یک مراسم عروسی. وگرنه فرزند را جهت بازی در پارک لباس عروس نمی پوشانند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

برترین سلفی ماه را مهران رجبی گرفته هست. راحت و بی دلیل، بدون هیچ انگیزه و در یک مکان کاملاً معمولی. هالوژن منزل هم بعد ماورایی به سلفی داده است و آن را در صدر لیست عالی ترین سلفی ماه بی رقیب کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (558)

وقتی این شایعه را شنیدم با تمام وجودم باور داشتم که دروغ هست. این چیز ها اصلاً به کیانوش رستمی نمی آید. یک ببر کرد ایرانی شرافت و وطنش را با پول عوض نمی کند.

حواسمان باشد اگر قصد سفر به شیراز و پاسارگاد داشتیم، از چند ماه قبلش به ریش ها دست نزنیم تا حضورمان در محضر کوروش کبیر بی عیب و نقص و آریایی پسند باشد.

دعای جالب بیژن امکانیان بری دوستان عزیزش. الهی آمین.

افتخاری دیگر جهت سینمای ایران! مهراب قاسمخانی موفق شد سومین جایزه اسکار را جهت سینمای کشور عزیزمان ایران به دست آورد! او هفته گذشته طی مراسمی این جایزه را از دستان یکی از فروشنده های جمعه بازار پارکینگ پاساژ پروانه به دست اورد و عصر جدیدی در سینمای کشور عزیزمان ایران رقم زد.

پوران درخشنده در کنار فسقلی های شرقی در حاشیه یکی از سفر هایش به چین.

خاطره بازی می کنیم با این تصویر از پشت صحنه فیلم ماندگار “اینجا بدون من” بهرام توکلی، با حضور پارسا پیروزفر، نگار جواهریان، صابر ابر و فاطمه معتمد آریا.

کوروش سلیمانی هنگامی که وارد نقاط شهری میشود به صورت اتوماتیک دستگاه تنفس اش از کار می تفند، لذا مجبور است جهت نفس کشیدن از شهر خارج شود.

هادی ساعی در حال اسب سواری. این زبان بسته نمیداند در حال سواری دادن به چه شخصیت مهمی است! قهرمان المپیک، عضو سابق شورای شهر، بازیگر سینما و تلویزیون و عنوان های دیگری که رو نکرده تا ریا نشود.

سلفی نوید محمدزاده در کنار مرضیه ابراهیمی، یکی از معروف ترین قربانیان اسیدپاشی در کشور عزیزمان! مرضیه با کنار آمدن با صورتش و همچنین فعالیت های مثبت اجتماعی خود را الگویی جهت این قربانیان قرار داده، ولی خب نمیتوان انتشار داشت که همه مثل هم باشند و چه زندگی هایی که با چندینه قطره اسید به آخر رسیده است و همچنان در خم نخستین یا نهایتاً دومین کوچه مانده ایم. راستی چه خبر از مجرمین اسید پاشی های اصفهان؟ پرونده به کجا رسید؟

امروز سالگرد درگذشت قیصر امین پور شاعر بی تکرار ادبیات معاصرمان هست. لقب “قیصر شعر ما” که مژده لواسانی به جناب امین پور داده بسیار سزاوار هست. روحش شاد و یادش گرامی باد.

“این روزها که میگذرد، هر روز
احساس میکنم که کسی در باد
فریاد میزند

احساس میکنم که مرا
از عمق بزرگراه های مه آلود
یک آشنای دور صدا میزند
آهنگ آشنای صدای او
مثل عبور نور
مثل عبور نوروز
مثل آمدن روز است

آن روز ناگزیـر که می آید”

خود امید خوب خود را سوژه کرده. دستش درد نکند.

از صد ها هزار لایک و کامنت زیر پست های مرتضی پاشایی در نخستین روزهای بعد از مرگ، مانده چهار هزار لایک. مردم این شهر فراموش کار از این حرف ها هستند.

دیبا زاهدی بازیگر جوان سینما در اکران شخصی فیلم “غیر مجاز”.

روزی که ماشین را به کارواش ببریم.

سعید عزت اللهی گفته که از تنهایی اش لذت میبرد. ضمن نهایت احترام به افکار و آنچه در ذهنتان میگذرد، میرویم سراغ تصویر بعد.

پویا جان این حرف ها جهت فرزند پول تو جیبی نمیشود. الکی فرزند را نپیچان!

ستاره اسکندری یک منزل فرهنگ افتتاح کرده هست. منظور از منزل فرهنگ چیست؟! مثل منزل کتاب و منزل پیتزا، در آن جا فرهنگ میفروشند؟!

عکس نوستالژیک طور رامین راستاد در شهرک سینمایی، سوار بر یک موتورسیکلت کلاسیک.

عکس جالب مهران احمدی با گریم متفاوت اش در پشت صحنه کار جدیدشان که جزئیاتی از آن اعلام نشده است.

احسان خواجه امیری تصویر کودکی هایش را پست کرده و زیرش کلی شمع گذاشته. وای چه کنجکاو کننده! یعنی منظورش از این پست چیست؟! احسان جان آیا خیال کرده ای همه مثل خودت باهوش هستند و نکات را در هوا میزنند؟!

روز بیاد ماندنی پیمان معادی در کنار عزیزانش در یک کافه.

دهه شصت، هنگامی که در ویدئو های شو کسانی را که مراقب بودند به مسیر دهن کوسه نیوفتند را تماشا میکردیم.

سلفی حدیث میرامینی و مادر عزیزش، با کمک سان روف ماشین.

پرستو گلستانی تصویری زیرخاکی از خودش در حال رانندگی این وسیله عجیب به اشتراک گذاشته است.

امیرحسین رستمی در کنار این بناهای بلند تصمیم گرفت یک جمله تکان دهنده از یک معمار پست کند.

دو قلو های خوشتیپ مجید صالحی که از قرار معلوم فوق العاده سرمایی هستند.

دورهمی عزیزان به مناسبت مراسم خوش حالی تولد همسرِ گلاره عباسی، در یک رستوران لوکس در شمال تهران.

خدا بدهد از این پسر عمه ها!

حمیدرضا پگاه و نگار عابدی در پردیس کوروش، به بهانه اکران مردمی فیلم “رقص پا” ساخته مزدک میرعابدینی.

استاد داوود میرباقری روز گذشته به تماشای نمایش “کلنل” رفته بودند که شهرام حقیقت دوست این تصویر را در آخر نمایش با ایشان گرفتند. آرزوی سلامتی داریم جهت این کارگردان با ارزش و کاردرست کشورمان.

لیلا زن بلوکات به مسافرت خود در کشور عزیزمان ایران آخر داد و به محلِ زندگی خود (خارج) بازگشت!

مطلب امروز هم به آخر رسید. تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | تلگرام | ایرانی | تصویری | سینمای | سینمایی | پاسارگاد | روز گذشته | اینستاگرام | پردیس کوروش

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (558)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (558)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz