در باره ی – در حدود فیلمبرداری از اینکه در

در باره ی – در حدود: فیلمبرداری از اینکه در اینستاگرام هواداران هواداران بازیگران تصویری ارتباط سریال ستاره خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کرانچار رزومه خوبی دارد/ وجود او مثل کی‌روش اتفاق مهمی است ، استیلی

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: بنا داریم با کرانچار در بازی‌های آسیایی جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ به نتیجه های خوبی دست پیدا کنیم.

کرانچار رزومه خوبی دارد/ وجود او مثل کی‌روش اتفاق مهمی است ، استیلی

استیلی: کرانچار رزومه خوبی دارد/ وجود او مثل کی روش اتفاق مهمی است

عبارات مهم : المپیک

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: بنا داریم با کرانچار در بازی های آسیایی جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ به نتیجه های خوبی دست پیدا کنیم.

به گزارش ایسنا، حمید استیلی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان گفت: جلساتی که طی چند وقت اخیر با کمیته فنی و رییس فدراسیون فوتبال داشتیم بالاخره کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید تا المپیک ۲۰۲۰ گزینش شد و ما بنا داریم با حضور این مربی بتوانیم در بازی های آسیایی جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ به نتیجه های خوبی دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا گزینش کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید دیر نیست افزود: اگر ما می خواستیم سریعتر از این اقدام کنیم اجازه این کار را نداشتیم چون بازیکنان دست کلوب ها بودند و شرایطی جهت گزینش سرمربی تیم ملی امید وجود نداشت به هر صورت تیم امید با تیم بزرگسالان در اردوهای مقطعی حضور خواهند داشت تا بتوانیم نفرات برتر خود را جهت جاکارتا گزینش کنیم.

کرانچار رزومه خوبی دارد/ وجود او مثل کی‌روش اتفاق مهمی است ، استیلی

استیلی خاطرنشان کرد: قرار است کرانچار ظرف فردا یا بعد فردا به کشور عزیزمان ایران بیاید و کار خود را با تیم ملی امید شروع کند. وی از رزومه بسیار خوبی برخوردار است و ما با وجود چنین مربی ای می توانیم نتیجه های خوبی را کسب کنیم. در حال حاضر وجود کرانچار همانند کی روش در تیم ملی امید و بزرگسالان از اتفاقات بسیار مهمی است که در فوتبال ما رخ داده و ما باید از چنین اتفاقاتی به خوبی استفاده کنیم و دست به دست هم بدهیم تا به نشانه بزرگمان که راهیابی به المپیک ۲۰۲۰ است دست پیدا کنیم.

مدیر تیم های ملی امید اضافه کرد: تمام تلاش ما بر این است که با حضور چنین مربی ای تیم ملی امید جهت المپیک ۲۰۲۰ مثمر ثمر واقع شود و بتوانیم در ابتدا سهمیه المپیک کسب کنیم و در نهایت به عالی ترین نتیجه های ممکن در المپیک ۲۰۲۰ دست پیدا کنیم.

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: بنا داریم با کرانچار در بازی‌های آسیایی جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ به نتیجه های خوبی دست پیدا کنیم.

استیلی با بیان این که اردوهای تیم ملی امید از ۲۵ اردیبهشت استارت آن زده خواهد شد تاکید کرد: ما منتظریم این مربی به کشور عزیزمان ایران بیاید و نفرات را در اختیار بگیرد تا کار خود را شروع کند. به هر صورت او مربی بسیار خوب و ارزشمندی است و از رزومه خوبی برخوردار است و ما سعیمان این است که با قرار دادن چند دستیار ایرانی در کنار او از تجربیاتش به خوبی استفاده کنیم. البته قرار است این مربی یک یا دو دستیار نیز همراه خود به کشور عزیزمان ایران بیاورد.

استیلی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر این که با توجه به نتیجه های ضعیف کرانچار با تیم سپاهان آیا فکر می کنید این مربی جهت تیم ملی امید ما مثمر ثمر واقع شود یا خیر افزود: او مربی بسیار بزرگی است و با خصوصیات اخلاقی خوبی که دارد من مطمئنم اگر رسانه ها، مربیان کلوب و مدیران عامل کلوب ها کمک کنند ما می توانیم از تیم ملی فوتبال امیدمان به خوبی دفاع کنیم و در بازی های آسیایی جاکارتا به نتیجه های قابل قبولی با این مربی دست پیدا کنیم.

واژه های کلیدی: المپیک | فوتبال | جاکارتا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz