در باره ی – در حدود فیلمبرداری از اینکه در

در باره ی – در حدود: فیلمبرداری از اینکه در اینستاگرام هواداران هواداران بازیگران تصویری ارتباط سریال ستاره خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزارش برنامه نود (96.09.20)با جنگ طاهری- هدایتی

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به طور کامل به پرونده مدافع استرالیایی سابق پرسپولیس و نحوه پرداختی‌ها به او که از این کلوب شکایت کرده پرداخت. 

گزارش برنامه نود (96.09.20)با جنگ طاهری- هدایتی

گزارش برنامه نود (96.09.20)با جنگ طاهری- هدایتی

عبارات مهم : ایران

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته به طور کامل به پرونده مدافع استرالیایی سابق پرسپولیس و نحوه پرداختی ها به او که از این کلوب شکایت کرده پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب (بیستم آذرماه) از ساعت 22:41 شروع شد که مسابقه های لیگ برتر در هفته پانزدهم مورد بررسی قرار گرفت؛ ضمن اینکه در این برنامه به عوض کردن و تحولات در کادر فنی تیم سپیدرود در مصاحبه با مالک این کلوب و علی نظرمحمدی اشاره شد؛ آصفی، مشاور امور بین الملل و کفاشیان، نایب رییس فدراسیون فوتبال نیز توضیحاتی راجع به میزبانی یا برگزاری مسابقه های تیم های ایرانی در زمین بی طرف در لیگ قهرمانان آسیا ارائه کردند؛ بخش خاص این برنامه نیز به بحث علی اکبر طاهری، مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس با حسین هدایتی، حامی مالی این تیم راجع به پرداختی به آنتونی گولچ و دیگر کمک ها به سرخ پوشان بود که مشروح آن را در زیر می خوانید:

گزارش برنامه نود (96.09.20)با جنگ طاهری- هدایتی

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند از بین گل های مهدی ترابی(سپاهان- سایپا)، صابر حردانی(تراکتورسازی- فولاد خوزستان)، مهدی زبیدی(ذوب آهن- پارس جنوبی جم)، آگوستو سزار(صنعت نفت آبادان- ذوب آهن)، علی علیپور(گسترش فولاد- پرسپولیس) و علی قربانی(استقلال تهران- سپاهان) برترین گل نیم فصل اول لیگ برتر را گزینش کنند.

* در برنامه نود دیشب (96/9/20) مشاهده کردید:

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به طور کامل به پرونده مدافع استرالیایی سابق پرسپولیس و نحوه پرداختی‌ها به او که از این کلوب شکایت کرده پرداخت. 

– ماجرای وسوسه ورود به فوتبال؛ یک علاقه جهت سرمایه گذاری یا شهرت طلبی.

– جریمه مالی سنگین دیگر جهت پرسپولیس؛ سکونشین گران قیمت قرمزها را ترساندن به کسر امتیاز کرد.

– 13 سال بعد از جدال خونین استقلال- سپاهان و مرور اتفاقات آن مسابقه از زبان مرد منزوی شده است فوتبال.

گزارش برنامه نود (96.09.20)با جنگ طاهری- هدایتی

* پارس جنوبی جم 1 سیاه جامگان 0

– نکات بازی

پارس جنوبی با گرفتن 8 پنالتی، پنالتی گیرترین تیم لیگ هفدهم.

پورامینی، هفتمین پنالتی زن این فصل پارس جنوبی که طلسم گل نشدن پنالتی های این تیم را به اتمام رساند.

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به طور کامل به پرونده مدافع استرالیایی سابق پرسپولیس و نحوه پرداختی‌ها به او که از این کلوب شکایت کرده پرداخت. 

گلزنی پارس جنوبی بعد از 397 دقیقه.

سیاه جامگان هشت شکست در 9 بازی اخیر.

سیاه جامگان یک گل در 9 هفته گذشته.

12 بازی بدون پیروزی جهت سیاه جامگان.

گزارش برنامه نود (96.09.20)با جنگ طاهری- هدایتی

* تراکتورسازی 1 فولاد خوزستان 1

– نکات بازی

سید سیروس پورموسوی بدون پیروزی برابر تراکتورسازی.

تراکتورسازی 16 سال در تبریز برابر فولاد نباخته است.

9 بازی بدون شکست جهت گل محمدی در تقابل با فولاد.

فولاد با 10 بازی بدون باخت، رکورددار در لیگ هفدهم.

* سایپا 1 پیکان 0

– نکات بازی

سه هفته بدون گل زده جهت پیکان.

علی دایی تنها یک شکست در 13 تقابل اخیر با مجید جلالی.

پیروزی سایپا برابر پیکان بعد از 6 سال.

* برترین های هفته پانزدهم لیگ برتر

– حرکات تکنیکی: مهدی قائدی، حسین کامیاب، محمدرضا حسینی، رضا اسدی، حسین ابراهیمی، سعید آقایی، محمد ستاری، رضا جبیره، محمدرضا خلعتبری، میعاد یزدانی، قائدی- سرور جپاروف، رضا کرملاچعب، علی دشتی، خسرو حیدری، گادوین منشا، جلال علی محمدی و لوسیانو پریرا.

– نجات هفته: اکبر ایمانی(مقابل گسترش فولاد).

– تیرک دروازه: اکبر صادقی(برابر گسترش فولاد).

– کار تیمی: ذوب آهن(مقابل نفت تهران).

– پاس گل: فرشید اسماعیلی(برابر ذوب آهن).

– مهار برتر: حامد لک(مقابل تراکتورسازی).

– گل برتر: صابر حردانی(برابر تراکتورسازی).

* آصفی: رییس AFC به طرف عربستان غش می کند

حمیدرضا آصفی، مشاور بین الملل رییس فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اطراف میزبانی تیم های ایرانی در زمین خود در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: طی یکی، دو سال اخیر راجع به این عنوان مذاکره و پیگیری شده است و اینطور نیست آقای تاج یا کفاشیان فقط یک سفر یا جلسه ای داشته اند و یک برداشت بد صورت گرفته یا مطالب به آن شکل گفته نشده هست؛ از هنگامی که که سعودی ها این شیطنت و بازی را درآوردند هفته ای دو بار اطراف این مسئله در فدراسیون فوتبال جلسه برگزار شده است است.

او ادامه داد: روز نهم نوامبر جهت هماهنگی از کشورهای ایران، قطر، عربستان و امارات دعوت شد تا جلسه ای بگذراند که مسابقه های به چه شکل برگزار شود؛ در این نشست تقریبا فضا به این سمت رفت که باید مسابقه های به شکل رفت و برگشت باشد و این زمینه قبلی وجود داشت؛ در جلسه ای که کمیته بازی ها کنفدراسیون فوتبال آسیا داشت، رییس از قطر و نایب رییس از چین بود و نمایندگان سایر کشورها مثل استرالیا، کره جنوبی و … هم بودند و فضای جلسه به نفع کشور عزیزمان ایران پیش رفت و به اتمام رسید؛ ما هم هنگامی که با وزارت خارجه کشور عزیزمان ایران صحبت کردیم و عنوان را گفتیم، آنها اعلام نمودند به سفرای خود تاکید داشته اند رضایت کشورها را در این باره بگیرند.

آصفی تصریح کرد: سعودی ها در یک روزنامه به این اتفاق حمله کردند و دبیر کل AFC بعد از این جلسه نیز حرف هایی مطرح نمود که آن رسانه ها از این صحبت ها استقبال کردند؛ طبیعتا نباید در بااهمیت ترین روزنامه عربستانی چنین چیزهایی زده می شد ولی به علت مثبت بودن رای جهت کشور عزیزمان ایران چنین اتفاقی صورت گرفت.

مشاور امور بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: آقای اینفانتینو میزبانی کشور عزیزمان ایران را تبریک گفت و عنوان نمود حق کشورهاست به صورت رفت و برگشت بازی کنند؛ رای اول در کنفدراسیون فوتبال آسیا به نفع کشور عزیزمان ایران بوده هست؛ ما استدلال های زیادی داشتیم و گفتیم سعودی ها با ما، قطر و سوریه مسئله دارند و اشکال از آنهاست.

او ادامه داد: تمام شواهد و قرائن دال بر این بوده که جلسه هماهنگی در کنفدراسیون فوتبال آسیا را ما بردیم؛ اینکه بعد از آن جلسه دبیر کل AFC آن حرف ها را زده به آن معنا نیست که رای اولیه به نفع جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نبوده و آقای اینفانتینو بی جهت به آقای کفاشیان تبریک نگفت.

آصفی عنوان کرد: از همان موقع که جلسه برگزار شد به AFC نامه زدیم که رای دقیق را به ما ابلاغ کنند؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان نموده در حال انشای رای هست؛ این نشان می دهد سعودی ها در حال دخالت در رای هستند؛ از هنگامی که نامه دادیم و گفتیم رای را بگویید، یک هفته زیاد می گذرد؛ مگر می شود صدور رای و امضای آن بیش از یک هفته به طول بیانجامد؟

مشاور امور بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: این احتمال می رود عربستانی ها بر رییس بحرینی AFC فشار وارد کنند و در صدور رای دخالتی به وجود بیاورند و علی رغم جهت کمیته مسابقه های کنفدراسیون فوتبال آسیا رای دهند؛ الان وقت این نیست چه کسی اشتباه کرده، الان باید تلاش کنیم از حقوق جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دفاع کنیم؛ یک سال است دنبال این عنوان هستیم و از وزارت خارجه کمک گرفتیم؛ کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا رای را به سود ما داده هست؛ ما و سعودی ها در شرایط برابر نیستیم؛ رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا بحرینی است و حتما به آن طرف غش می کند.

او یادآور شد: آقای دبیر کل AFC زیاد از 10 روز بعد از بیانیه صحبت کرد؛ منطقا اگر بیانات دبیر کل نتیجه جلسه کمیته مسابقه های بود فردا یا بعد از آن جلسه می گفت، نه 10 روز بعد؛ باید به این پرسشها دقت کرد.

* کفاشیان: اینفانتینو میزبانی کشور عزیزمان ایران را تبریک گفت

علی کفاشیان، نایب رییس فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به میزبانی یا برگزاری مسابقه های نمایندگان ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا ابراز کرد: رای کمیته مسابقه های AFC به نفع ما بود و آقای اینفانتینو این اتفاق را به بنده تبریک گفت چراکه کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز این عنوان را پذیرفته است.

او ادامه داد: قرار بود AFC رای را ابلاغ کند ولی هفت، هشت روز این کار را نکرده که این اتفاق نشان می دهد منافع آنها به خطر افتاده هست؛ مطمئنا عربستانی ها تلاش در عوض کردن رای کنفدراسیون فوتبال آسیا دارند که در صورت این اتفاق ما عنوان را با رییس فیفا در جریان می گذاریم.

* استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 3 سپاهان 0

– نکات بازی

استقلال تنها تیمی که از روی ضربات ایستگاهی گل نزده بود، به این شکل گلزنی کرد.

یک شکست در 14 بازی خانگی اخیر استقلال.

سپاهان 4 شکست در پنج بازی اخیر خارج از خانه.

استقلال جهت نخستین بار در این فصل در یک بازی 3 گل زد.

* خداداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران در مصاحبه تلفنی با برنامه نود اعلام کرد به همت مجموعه امام رضایی ها دیدار دوستانه و خیریه ای با شعار «امید و بازگشت به زندگی» روز جمعه هفته جاری با حضور بازیکنان فوتبال ازجمله علی کریمی، کریم باقری، بهروز رهبری فر، پرویز برومند و … برابر تیم منتخب کرمانشاه برگزار می شود و عواید آن در اختیار زلزله زدگان قرار می گیرد.

* گفت وگویی جالب و ضبط شده است با کامران منزوی، سخنگ و معاون سابق کلوب استقلال صورت گرفته بود که او توضیحاتی راجع به دیدار خاطره انگیز استقلال و سپاهان در چهاردهم دی ماه 83 که به تساوی 2 بر 2 انجامید و آخر آن با درگیری با ماموران کمیته ضد دوپینگ همراه شد، داد؛ او بیان کرد در گذشته تقابل زیادی با پرسپولیسی ها جهت یارگیری داشتند و درآستانه عقد قرارداد با بازیکنانی همچون مهدی مهدوی کیا و مهرداد میناوند بودند و حتی با علی کریمی قرارداد بستند تا به استقلال بیاید ولی در نهایت آنها به تیم رقیب رفتند؛ او اعلام کرد علی کریمی قراردادی 5 میلیون تومانی با استقلال امضاء کرده بود؛ منزوی راجع به منصوریان اظهار نظری انجام نداد ولی گفت قلعه نویی هنوز هم خوب است ولی باید بازبینی داشته باشد؛ او تاکید کرد دیگر دوست ندارد به فوتبال برگردد چراکه در آن وقت فوتبالیست ها به شکل دیگری بودند و با هفت نفر همزمان قرارداد می بستند ولی الان نمی شود دو نفر را کنار هم گذاشت.

* آنالیزی از عملکرد استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و سپاهان در تقابل اخیرشان برابر هم پخش شد و در آن اشاره شد آبی ها در خط حمله به ریتم بازی خوبی رسیده اند و سپاهان نیز به همین شکل کار کرده ولی در زدن ضربات آخر دقت نکرده است.

* پخش ویدئو گل های قشنگی که از روی ضربات آزاد طی پنج سال اخیر در فوتبال کشور عزیزمان ایران تبدیل به گل شده، یکی دیگر از آیتم های این برنامه بود.

* کارشناسی داوری

– پارس جنوبی جم و سیاه جامگان

خطایی روی مهاجم سیاه جامگان در محوطه جریمه پارس جنوبی رخ نداد و ادامه بازی درست بود.

برخورد عین افشار و نانگ پنالتی نبود و داور تصمیم درستی داشت.

توپ به دست عسگری برخورد کرد ولی خطای پنالتی نبود.

در دومین دقیقه وقت های تلف شده است نیمه دوم یک پنالتی جهت پارس جنوبی جم گرفته نشد.

در صحنه خطای پنالتی منجر به گل جهت پارس جنوبی اعلام پنالتی به اشتباه بود.

سیف اللهی به علت اشتباه باید کارت زرد دوم را دریافت می کرد که این اتفاق رخ نداد.

– استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و سپاهان

علی کریمی به علت اشتباه روی امید ابراهیمی باید اخراج می شد.

حسن جعفری بخاطر لگد کردن پهلوی امید نورافکن باید کارت قرمز می گرفت که فغانی جهت دومین بار اشتباه کرد.

فغانی روی گل سوم استقلال تصمیم درستی در اعلام گل و نگرفتن آفساید علی قربانی داشت چراکه این مهاجم دخالتی در زدن توپ نداشت.

* سپیدرود 0 پرسپولیس 1

– نکات بازی

علی علیپور 7 گل در 6 بازی لیگ.

پرسپولیس 7 پیروزی و یک تساوی در بازی های خارج از خانه.

پنجمین شکست پیاپی سپیدرود.

ششمین کلین شیت متوالی پرسپولیس.

* گزارشی از نحوه عقد قرارداد با آنتونی گولچ، مدافع استرالیایی سابق پرسپولیس که فصل گذشته در این تیم بود و اکنون به علت عدم دریافت قراردادش از این کلوب شکایت کرده و ممکن است به همین علت از سرخ پوشان امتیاز کسر شود، پخش شد که در آن اشاره داشت حسین هدایتی مبلغ 200 هزار یورو به ترکاشوند، معاون اقتصادی سابق پرسپولیس داده تا او جهت عقد قرارداد با گولچ پرداخت کند ولی این کار صورت نگرفته و فقط 30 هزار یورو به این بازیکن داده شده است است.

* طاهری: کمک های هدایتی به حساب کلوب واریز می شد

علی اکبر طاهری، مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس اظهار کرد: ان شاالله همین روند تیم ادامه داشته باشد و در آخر فصل به دومین قهرمانی پیاپی برسد.

او ادامه داد: رسانه ها اگر می خواهند راجع به موضوعی صحبت کنند، نتیجه گیری نداشته باشند؛ عبارات قطعی و نهایی در رسانه ها گفته می شود یا مبهم حرف می زنند که نباید این کار صورت بگیرد؛ دیروز یک رسانه زده شده است 61 میلیارد تومان در کلوب پرسپولیس ناپدید شده است که درست نیست که کلوب باید به این عنوان تصویر العمل نشان می داد؛ عجیب است که در صورت حساب ها 61 میلیارد تومان گم شود و این عنوان درست نیست.

طاهری با بیان اینکه مطالبی که راجع به گولچ عنوان شد، درست نیست، گفت: وقت می گذرد و آن دنیایی هم است و افراد بدانند اظهار نظرهایی که دارند، روزی باید پاسخگو شوند؛ خیلی از هواداران به کلوب کمک می کنند و نمی خواهند نامشان برده شود ولی عده ای دیگر اینطور نیستند.

مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس یادآور شد: جهت تیم کشتی که در گذشته بود به پرداخت یک میلیارد تومان محکوم شدیم و دادگاه این مبلغ را برداشت کرد؛ آن وقت همین دوستان مدعی شدند خرج کشتی گیران را داده ایم؛ به مدیر عامل آن وقت عنوان را گفتم که اعلام کردند قرار بود اسپانسر بدهد ولی نداده است.

طاهری راجع به اینکه 200 هزار یورو پول گولچ که از هدایتی گرفته اند به کجا رفته هست، اظهار کرد: سند شماره 20 امور مالی کلوب پرسپولیس در هشتم تیرماه 95 ، مبلغ 200 هزار یورو سند خورده و به حساب کلوب رفته است.

او با اشاره به اینکه با بیان اینکه چند نفر دیگر از هواداران پول، سکه و … هم می دادند و ما بر اساس روندی که داشتیم، پرداختی انجام می دادیم، ابراز کرد: یکی، دو ماه قبل از شروع فصل خود آقای هدایتی به واسطه یکی از همکاران متعهد شد 30 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان تازه را می دهیم؛ به همین علت هنگامی که هر بازیکن جدیدی می خواستیم جذب کنیم ایشان را در جریان می گذاشتیم؛ ما قراردادی با بازیکن داریم و بر اساس آن پرداختی خواهیم داشت و اینطور نیست همان ابتدا تمام پول بازیکن را بدهیم.

مدیر عامل کلوب پرسپولیس با بیان اینکه همان ابتدا 160 میلیون تومان پول به گولچ دادیم، گفت: گولچ از اینکه در لیست تیم قرار نمی گرفت ناراحت بود و بعد از اینکه بازی نکرد، از کشور عزیزمان ایران رفت و به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت داشت و ما جوابیه مان را صادر نمودیم.

طاهری تاکید کرد: ابهام جهت زمانی است که هیچ سندی در آن در کلوب نباشد و به ثبت نرسد ولی دریافتی 200 هزار یورو مذکور در کلوب ثبت شده است است.

او اذعان کرد: این آقا(هدایتی) در آن وقت عنوان کردند پول را جهت اوکراینی ها داده اند و خواهش می کنم رسانه ها به عنوان اوکراینی ها ورود کنند؛ در آرشیو رسانه ها این عنوان وجود دارد که عنوان کردند پول را جهت اوکراینی ها داده هست؛ ما دیدیم اساس کار کلوب یک مقدار از مسیرش منحرف شده است هست؛ ضمن احترام به همه گفتیم باید پول ابتدا وارد کلوب شده است و براساس سیاست ها خرج شود؛ مگر می شود 200 هزار یورو را یکجا پرداخت کنیم؟ بعد عقل در صنعت فوتبال چه می شود؟

مدیر عامل پیشین کلوب پرسپولیس اضافه کرد: ما پول ها را دادیم و سند زدیم؛ 200 هزار یورو پول آقای هدایتی تبدیل به ریال شد و به حساب کلوب پرسپولیس رفته هست؛ سال مالی ما از یک تیرماه تا سی و یکم خردادماه سال بعد هست؛ جهت فصل 95-94 و دوره بعدی آن(لیگ شانزدهم) نمونه های مالی و حساب رسی بسته شده است و اسناد وجود دارد؛ فرآیند کلوب از سال 94 هم مشخص است.

طاهری ادامه داد: متوجه شدم بعضی رسانه ها می گفتند مدیریت بازیکنان را می گرفت در صورتی که ما طبق لیست آقای برانکو بازیکن می گرفتیم؛ حتی مدیر برنامه بازیکنان را نزد آقای برانکو می فرستادیم تا صحبت مورد نیاز انجام شود و بعد ما جهت عقد قرارداد پای میز مذاکره بنشینیم.

او در خصوص شکایت گولچ از پرسپولیس گفت: حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت گولچ بدوی است و می شود به آن اعتراض کرد؛ ما با طارمی قرارداد دو ساله داشتیم که آن اتفاقات افتاد.

طاهری عنوان کرد: در سامانه هواداری نظارت کامل بر نهادها وجود دارد و اجازه بهره برداری نیز به اسپانسر می دهد؛ تا سی و یکم تیرماه 96 قراردادی با یک اسپانسر بود و مبالغ باید به حساب کلوب پرسپولیس برود.

مدیر عامل کلوب پرسپولیس تصریح کرد: ایشان(حسین هدایتی) در ضیافت ناهار گفت 30 درصد قرارداد بازیکنان تازه را می دهم؛ آقای ترکاشوند 700 میلیون تومانی که از آقای هدایتی گرفته را به وحید امیری داد و کمتر از آن پرداخت نکرد.

او عنوان کرد: این صحبت ها که گفته می شود ما پول بازیکنانی که از اسپانسر دریافت کردیم به طور کامل به بازیکنان ندادیم اصلا درست نیست؛ ما باید امانت دار هواداران باشیم و امانتداری جزو آموخته های دینی ماست؛ ما باید دین تماشاگران را درست اجرا کنیم تا مدیون نباشیم؛ همه چیز ما براق هست؛ بنده همه پرسشها مالی را به کلوب ارجاع می دهم.

* هدایتی: 19 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کردم

حسین هدایتی، یکی از حامیان مالی پرسپولیس در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود در خصوص پولی که جهت قرارداد گولچ به مسؤولان کلوب پرسپولیس داده بود، عنوان کرد: پول گولچ را هنگامی که مردها ترکاشوند و طاهری پیش بنده آمده بودند، دادم و یکم تیرماه، با وجود اینکه ساعت تعطیلی بود، از صرافی چهار راه استانبول یورو تهیه کردم و به آنها دادم چون گفتند اگر امشب با گولچ قرارداد نبندیم فردا از کشور عزیزمان ایران می رود؛ او بازیکنی است که یک متر و 95 سانتی متر قد دارد و قهرمان آسیا شده است است.

او در تصویر العمل به اینکه طاهری بیان کرد قرار شده است بود هدایتی 30 درصد قرارداد بازیکنان تازه را بدهد، گفت: آقای طاهری فرافکنی کردند و آن را پای حافظه کم ایشان می گذارم؛ من به چه کسی گفتم 30 درصد هزینه خرید بازیکنان را می دهم؟ اصلا این عنوان درست نیست؛ ضمن اینکه اگر حساب کنیم، از 30 درصد قرارداد بازیکنان تازه هم زیاد پرداختی داشتیم.

هدایتی ابراز کرد: در سی و یکم اردیبهشت ماه 95 در جلسه ای با حضور برانکو که دوستان شما(طاهری) هم در آن بودند قرار شد در صورت قهرمانی چند بازیکن با کمک بنده جذب شوند؛ من گفتم 6-5 بازیکن خوب بگیرید که تیم موفق شود و من کمک خواهم کرد و همین کار را انجام دادم و عین نفرات مد نظر گرفته شد.

این حامی مالی پرسپولیس یادآور شد: 30 هزار دلار هم جهت پرداختی به بازیکنان اوکراینی فصل قبل در تاریخ پانزدهم تیرماه 95 که آن وقت هم اسپانسر نبودم، انجام شد؛ ضمن اینکه این مبلغ ارتباطی به 200 هزار یورو گولچ ندارد.

او خطاب به طاهری ابراز کرد: وحید امیری و بعد از آن سید جلال حسینی را جذب کردید که جهت هر بازیکن بنده جداگانه پول می دادم؛ ببرای وحید امیری 700 میلیون پول گرفتید و آقای ترکاشوند رسید نفر به نفر بازیکنان را به من می داد ولی فقط 400 میلیون تومان به این بازیکن داده شد و 300 میلیون تومان به حساب کلوب رفت.

هدایتی تاکید کرد: در دوران مدیریتی آقای طاهری 19 میلیارد تومان از من کمک گرفته شد و واقعا بی انصافی است اگر این را انکار کنند.

او در خصوص اینکه گفته می شود مبلغ زیادی به بانک سرمایه بدهکار هست، گفت: والله، باالله، تالله هیچ بدهی ای ندارم و استعلام بانک مرکزی این عنوان را نشان می دهد؛ بدهی بنده به سیستم بانکی کشور صفر است و سه روز پیش استعلام را گرفته ام که در صورت نیاز این برنامه رسانه ای می کنم؛ مرجع پیگیری به اینکه یک فرد چک برگشتی یا وام دارد، بانک مرکزی است که آنها سه روز قبل تایید کردند بنده هیچگونه بدهی ندارم.

* کارشناسی داوری

– استقلال خوزستان و صنعت نفت

یک پنالتی به سود صنعت نفت گرفته نشد.

مدافع صنعت نفت خطای پنالتی روی فرید کریمی مرتکب نشد.

پای مدافع استقلال خوزستان به زمین خورد و روی شیمبا خطای پنالتی نکرد که تصمیم داور درست بود.

* پدیده و گسترش فولاد

هنریکه روی قاسمی نژاد خطایی نکرد و تصمیم داور درست بود.

هنریکه با دست برابر ضربه قاضی ایستاد که اعلام پنالتی به درستی بود.

ناظمی، داور مسابقه به درستی پنالتی دوم را جهت پدیده نگرفت.

پیش از گل دوم گسترش فولاد، هیچ آفسایدی اتفاق نیافتاد.

* گزارشی از عملکرد لژیونرهای ایرانی طی یک هفته اخیر پخش شد.

* بیات: حاضر نیستم مدیریتم را تقسیم کنم

کیومرث بیات، مالک و مدیر عامل کلوب سپیدرود در مصاحبه تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: بنده فقط یک انتصاب داشتم و آقای سیمائو سیلمار را به کادر فنی اضافه کردم وگرنه امید روانخواه از قبل سرمربی تیم بوده و در کارت او چنین موضوعی ثبت شده است است.

او ادامه داد: مردها در انتصاب بنده اشتباه کردند چون بنده حاضر نیستم مدیریت و اختیاراتم را با کسی مثل مربی یا لیدر تیم تقسیم کنم.

بیات در خصوص حضور فرهاد کاظمی در این تیم اظهار کرد: با توجه به اینکه ایشان تخصصی در حفظ تیم های در معرض سقوط داشته و ایشان دوست قدیمی بنده هست، صحبتی با ایشان داشتم و گفتم می توانید به ما کمک کنید که قرار شده است فردا با او صحبت کنم.

مالک کلوب سپیدرود راجع به اینکه کاظمی با اسپانسر به این تیم می آید، ابراز کرد: اصلا نمی خواهم دستم را طرف کسی دراز کنم که فردا صاحب تیم شود؛ تا چه زمانی باید لیدرها جهت تیم تعیین وظیفه کنند؟ سایت سپیدرود که از بنده حقوق می گیرد و چک بنده در جیبش هست، الان خبر زده لیدرها که کلا 25 نفر هم بودند اعتراض کرده اند.

* پرسپولیس 2 صنعت نفت آبادان 0

– نکات بازی

تقابل برانکو و فراز کمالوند تاکنون مساوی نشده است.

علی علیپور 9 گل زده در 9 بازی لیگ.

پرسپولیس با 27 گل زده،

کمالوند پنج شکست در تقابل با برانکو.

چهارمین برد پیاپی پرسپولیس.

هفتمین کلین شیت متوالی پرسپولیس.

* برترین های هفته هشتم لیگ برتر

– حرکات تکنیکی: مهدی زبیدی، محمد نزهتی، آرش افشین، ربیع عطایا، فرشید اسماعیلی، مهدی کیانی، وحید امیری، حسین ابراهیمی، مهدی مومنی، وحید عسگرپور، بختیار رحمانی، مهرداد محمدی، علی قلی زاده، مهدی عسگری، رضا جبیره و مهران موسوی.

– تیرک دروازه: ساسان انصاری(برابر نفت تهران)

– کار تیمی: تراکتورسازی(مقابل گسترش فولاد)

– موقعیت از دست رفته: ژایرو رودریگز(برابر نفت تهران)

– پاس گل: صادق بارانی(مقابل سیاه جامگان)

– مهار برتر: حامد لک(برابر استقلال خوزستان)

– گل برتر: داریوش شجاعیان(مقابل سپیدرود)

* کارشناسی داوری پرسپولیس و صنعت نفت

تذکر به بیرانوند جهت به سر نداشتن کلاه در شروع مسابقه درست بود.

باتیستا خطایی روی کامیابی نیا مرتکب نشد و تصمیم فغانی درست بود.

* نظرمحمدی: بیات گفت لعنت به کسی که تو را باور ندارد

علی نظرمحمدی در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: بعد از بازی خوبی که فرزند ها برابر پرسپولیس داشتند که منجر به نتیجه نشد، آقای بیات به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید گفتند و به آنها عنوان نمودند لعنت به کسانی که علی نظرمحمدی را باور ندارند؛ در نیم فصل دوم به ایشان بازیکن و امکانات می دهیم و نتیجه می خواهیم.

او ادامه داد: بنده جهت اینکه دست ایشان را باز بگذارم از سرمربیگری تیم استعفا کردم ولی روز پنج شنبه هفته قبل جلسه ای با من برگزار کردند و در زمینه های متفاوت صحبت کردیم تا بازیکن بگیریم و لیست ورودی و خروجی را بدهیم؛ روز یکشنبه صبح با بازیکنان جلسه گذاشتندو عصر یکشنبه تمرین رفتیم ولی دیشب در اینستاگرام آن مطالب را عنوان کردند.

نظرمحمدی اضافه کرد: مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان فردا سه شنبه راجع به این عنوان تصمیم گیری و اظهار نظر خواهند کرد؛ امیدوارم هر اتفاقی به صلاح تیم هست، رخ بدهد.

* نتیجه نظرسنجی

حدود یک میلیون و 973 هزار نفر در نظرسنجی این هفته برنامه نود شرکت کردند که بیش از 48 درصد به گل علی علیپور برابر گسترش فولاد به عنوان عالی ترین گل نیم فصل اول رای دادند.

برنامه نود این هفته ساعت 02:29 بامداد روز سه شنبه، بیست و یکم آذرماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | برنامه | فوتبال | استقلال | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | از اینکه در | فوتبالیست ها | استقلال تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz